PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Bayfiles Premium Account

4.68 5 646

Bayfiles

Rating: 4.68

Check our reviews

bayfiles.com

Price: Od 1.23 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Bayfiles.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from bayfiles.com usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Bayfiles and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Bayfiles premium account

Opinie naszych użytkowników
Konto na rapideo.pl mam od 3 lat. Pamiętam jeszcze hasło "rapidshare dla skner" ;) Serwis nigdy mnie nie zawiódł. Ceny są całkiem przystępne, a przy pobieraniu z serwerów rapideo zawsze "maksuję" łącze - transfery z najwyższymi prędkościami jakie oferuje mój ISP. Zdaję sobie sprawę, że moja opinia jest bardzo pochlebna i może brzmieć jak reklama, ale na prawdę nie wiem do czego się uczepić ;)
4 5
2013-07-14 00:03:46
Dodana przez:
Wiele pozytywnych opinii zostało napisanych o Rapideo ja, więc tylko uzupełnię je o moje spostrzeżenia. Korzystam z serwisu od wielu lat, najpierw przez bonusy z Komputer Świat, potem i obecnie dokupując według potrzeb odpowiednie doładowanie. Plusów jest wiele, wymienię te najważniejsze według mnie: + duża i stale wzbogacana baza hostingów, + czytelny interfejs, + wyszukiwarka z możliwością oglądania pliku, + możliwość dodania 50 linków naraz, + częste promocje zwiększające czas doładowania lub transfer plików do pobrania, + możliwość dokupienia odpowiedniego do potrzeb doładowania, + aplikacja na Androida, + i dużo więcej takich plusów …….. Mogę zdecydowanie wszystkim polecać Rapideo, co zrobiłem już wielokrotnie wśród rodzinki i znajomych !
5 5
2022-06-18 17:24:56
Dodana przez:
doskonała obsługa techniczna pomimo mojej pomyłki w sms po wyjasnieniu doładowanie błyskawicznie wróciło na moje konto DZIEKUJE
4 5
2014-03-03 22:08:04
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (52 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
787524 users See why »