PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Downloadly Premium Account

4.68 5 646

Downloadly

Rating: 4.68

Check our reviews

downloadly.net

downloadly.ir

Price: Od 1.23 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Downloadly.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from downloadly.net, downloadly.ir usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Downloadly and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Downloadly premium account

Opinie naszych użytkowników
Tak naprawdę to niczego mi nie brakuje - ostatnio pojawia się wtyczka do Kodi, nie myślałem o tym ale super że się pojawiła bo mam Kodi! Tak więc jest super i fajnie że ktoś odgaduje moje potrzeby.
5 5
2021-06-18 10:07:08
Dodana przez:
RAPIDEO to moja najlepsza platforma. Korzystam z Rapideo już nie wiem od ilu lat i nigdy nie było żadnych problemów. Doładowania są bardzo szybkie, częste promocje, a pobieranie plików jest wręcz błyskawiczne. Ktoś kiedyś napisał, a ja się pod tym podpisuję "poziom zadowolenia plasuje się w górnej strefie stanów wysokich: Ceny rewelacyjne - ogólnie De Best. Ze swego doświadczenia, szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.
5 5
2022-11-30 11:42:51
Dodana przez:
Z Rapideo korzystam już wiele lat, kiedy istniało jeszcze stare rapidsh...bez lokowania produktu :) i ciężko było o konto ale na szczęście istniało Rapideo - co mnie do teraz przekonuje to dostęp do wielu serwisów i świetne transfery, przy czym koszt jest naprawdę niewielki. Przeróżne metody płatności i liczne promocje dodatkowo zachęcają do ściągania ;) Polecam tego rapideowicza ! :)
5 5
2021-06-21 16:58:53
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (52 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
787524 users See why »